Portfolyo

Portfolyo

 • Merkez Çelik AŞ

  Boydak Holding'e ait Merkez Çelik AŞ firmasında 26 Kasım 2014 tarihinde Analist Öğrenci programına dahil oldum. Burada birçok farklı proje içerisnde bulundum. EPLAN Proje Çizimi, Siemens PLC s7-1200 ve ABB Robot temel çalışma alanlarımdı.

  MORE
 • BOYDAK HOLDİNG - Merkez Çelik AŞ

  Boydak Holding'e ait Merkez Çelik AŞ firmasında 26 Kasım 2014 tarihinde Analist Öğrenci programına dahil olduğum program sonunda, tekrar bu firmada iş başı yaptım. İstediğim bir bölüm ve firmada çalışmak beni mutlu ediyor.

  MORE
 • TÜBİTAK MAM

  18 Ağustos 2014 tarihinde başlayan ve 24 iş günü süren TÜBİTAK MAM Enerji Enstitüsündeki stajım da mühendisliğin çok farklı alanlarıyla tanıştım. Birbirinden güzel günler geçirdiğim stajımda FPGA ve DSP üzerine çalışmalar yaptım. 

  MORE
 • Kayseri Ulasım AS KayseRAY

  Kayseri Ulaşım AŞ KayseRAY'da , 2013 Temmuz ayının 1'inde başladığım stajımı, 1 Ağustos 2013 tarihinde "Elektrik" konulu stajımı tamamladım. Bana iş hayatını gösteren ve hangi alana yönleneceğim konusunda yol gösteren bir staj olmuştur. 

  MORE
 • Erciyes Üniversitesi

  2010 da Erciyes Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümüne hazırlık sınıfı okuyarak başladım. 2012 de başarımı taçlandırarak Erciyes Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Yandal Programında eğitim görmeye hak kazandım. 

  MORE
 • Elektrikport.com

  Türkiye'nin en büyük mühendislik portalı olan Elektrikport.com'da 16.07.2013'de yayınlanan ilk yazımla "Yazı Editörlüğü" görevime başladım. Araştırmalarım ve deneyimlerim sonucu öğrendiğim bilgileri güzel bir yazı haline getirerek okuyucuların beğenisine sunuyorum.

  MORE